Vaše top 3 při plánování svatby

Když se poprvé setkáme se svými páry, abychom prodiskutovali jejich svatební obřad, jakmile se dostaneme přes všechny „kde, kdy a jak“ otázky, to, co opravdu chceme vědět, je jejich TOP 3.

Některé z našich párů bývají trochu zmatené; co myslíme tím „Naše top 3“?

Většina z nás obyčejných smrtelníků musí při plánování svatby dělat kompromisy. Vzhledem ke stále rostoucím nákladům a novým módním doplňkům a výstřelkům na seznamu přání (jako jsou kamiony s jídlem, stanoviště pro kutily nebo řada naked dortů s oblíbenou příchutí každého člena svatebního průvodu) si páry musí začít určovat priority své top 3; konečné a jedinečné měřítko úspěšné svatby pro NĚ. V této fázi buďte realisté. Pokud je vaším snem, aby vám při obřadu u oltáře zpíval Ed Sheeran nebo aby váš obřad na pláži v lednu lemovaly propracované ledové sochy, můžete být nakonec více než zklamaní.

Ale pokud je vaše top 3 něco jako;

  • podzimní svatba
  • úžasné jídlo a víno
  • spousta tance

a váš snoubenec si vybere něco jako;

  • uvolněná oslava
  • venkovní obřad
  • skvělá živá hudba

Pak vaše top 3 jako páru může vypadat trochu takto;

  • termín říjen/listopad
  • místo obřadu a hostiny ve vinařství
  • živá taneční kapela

Většina ostatních rozhodnutí týkajících se plánování by měla být poměrně snadná, pokud se rozhodnete pro ty tři nejlepší. Když narazíte na produkt, službu nebo příspěvek na Pinterestu, který vás nadchne (což může, ale nemusí způsobit, že začnete procházet svatební rozpočet, abyste zjistili, kde můžete ubrat, abyste do něj zahrnuli svou novou oblíbenou věc), STOP.

UDĚLEJTE KROK ZPĚT. ZNOVU SI PROJDĚTE SVÉ TŘI NEJOBLÍBENĚJŠÍ VĚCI A UJISTĚTE SE, ŽE ZŮSTÁVÁTE VĚRNÍ SAMI SOBĚ A TOMU, CO JE PRO VÁS NEJDŮLEŽITĚJŠÍ.

Za 5, 10 nebo 50 let je velmi nepravděpodobné, že budete s láskou vzpomínat na týden života, který jste ztratili, když jste individuálně ručně tiskli 80 objednávek obřadních brožur, které vás navíc stály majlant v řemeslných potřebách.

Je však velká šance, že chytrá rozhodnutí, která učiníte nyní, a která se týkají základních principů toho, o čem oba sníte a jak chcete, aby váš velký den vypadal, vám poskytnou celoživotní nádherné a naplňující vzpomínky.

Místo, kde se vaše svatební sny stávají realitou. Postaráme se o to, aby váš svatební den byl zcela nezapomenutelný a vy si každý okamžik užili naplno a bez starostí.

Menu

Kontakt

A&K Events s.r.o.
Modletická 1390/1
Praha 4, 149 00

+420 723 545 743