Zásnuby na míru

Plánujete žádost o ruku a chcete pro svou budoucí nevěstu připravit opravdu nezapomenutelný zážitek? Pokud si nejste jisti, jak takovou žádost naplánovat, aby o ní žena vašeho života vyprávěla nejen všem kolegyním a kamarádkám, ale i vašim vnoučatům, pak se nebojte do toho jít s námi. Naplánujeme a zorganizujeme vaše zásnuby a zajistíme vše možné i nemožné.

Jak plánování zásnub na míru probíhá?

01. Úvodní konzultace

Na úvodní konzultaci nám přiblížíte vaše představy a přání a představíte osobnost vaší budoucí snoubenky. Zajímat nás bude hlavně její životní styl, zájmy a koníčky, abychom si mohly udělat jasnou představu o tom, jakým směrem se ubírat.

02. Sestavení návrhu zásnub

Na základě výše zmíněných informací pro vás sestavíme několik možností a návrhů, jak by se vaše zásnuby mohly uskutečnit. Z těchto návrhů si vyberete svého favorita, a pak už budeme jen ladit detaily, aby vše proběhlo perfektně a vy jste slyšel své vytoužené „ANO“.

03. Organizace samotného dne

U dodavatelů zajistíme, aby vše proběhlo bez komplikací, vyladíme poslední detaily, případně vám pomůžeme s výběrem oblečení či zásnubní řeči, a pak už bude zcela na vás, zda budete chtít asistenci někoho třetího, nebo zda si již samotným okamžikem projdete zcela bez pomoci.

Ceník našich služeb naleznete ZDE.