Netradiční svatby

Rozhodli jste se pro svatbu v netradičním stylu a nyní nevíte, jak s plánováním začít a co vše je třeba zajistit, aby se vaše vize skutečně stala realitou? Pokud máte zájem o netradiční svatbu, pravděpodobně již máte jasnou představu o tom, jak by vaše svatba měla vypadat, o to náročnější je však její realizace.
Prozraďte nám vaše sny a my se postaráme o to, aby se vám tyto sny splnily. Ať už se bude jednat o svatbu na pláži, ve stromech, na horách, pod vodou či naopak ve vzduchu, nic není nemožné.

Jak tedy organizace netradiční svatby probíhá?

Na úvodní konzultaci se navzájem poznáme a vy nám přiblížíte vaše představy a přání, abychom si mohly udělat jasnou představu o tom, jakým směrem se při plánování ubírat. Tato konzultace je pro vás zcela zdarma.

Pokud se domluvíme na spolupráci, připravíme vám cenovou nabídku na míru a vzájemně podepíšeme smlouvu.

Vybereme ideální místo konání svatby, vyřešíme průběh svatebního obřadu, zajistíme hudbu, květinovou výzdobu, dekorace, osvětlení, fotografa, kameramany, postaráme se o zajištění zábavy, připravíme vám návrh svatebních oznámení a tiskovin, ochutnávku jídel i svatebního dortu, pro hosty připravíme výslužky a zajistíme ubytování, případně cokoliv dalšího, na co si jen vzpomenete.

Od začátku vašeho dne „D“ vám budeme k dispozici a postaráme se nejen o vás, ale i o vaše hosty. Celou svatbu budeme moderovat a vás tímto dnem provázet, abyste vždy věděli, co se bude dít a celý svatební den budeme organizovat tak, aby vše bylo jednoduše perfektní a zároveň pohodové a příjemné.

Uklidíme svatební výzdobu, postaráme se o vrácení všech zápůjček, vypořádáme se s dodavateli a pro váš připravíme posvatebního průvodce, abyste měli přehled o tom, co je ještě třeba zajistit po administrativní stránce.

Ceník našich služeb naleznete ZDE.