Netradiční svatby

Rozhodli jste se pro svatbu v netradičním stylu a nyní nevíte, jak s plánováním začít a co vše je třeba zajistit, aby se vaše vize skutečně stala realitou? Pokud máte zájem o netradiční svatbu, pravděpodobně již máte jasnou představu o tom, jak by vaše svatba měla vypadat, o to náročnější je však její realizace.
Prozraďte nám vaše sny a my se postaráme o to, aby se vám tyto sny splnily. Ať už se bude jednat o svatbu na pláži, ve stromech, na horách, pod vodou či naopak ve vzduchu, nic není nemožné.

Jak tedy organizace netradiční svatby probíhá?

01. Úvodní konzultace

Na úvodní konzultaci se navzájem poznáme a vy nám přiblížíte vaše představy a přání, abychom si mohly udělat jasnou představu o tom, jakým směrem se při plánování ubírat. Tato konzultace je pro vás zcela zdarma.

02. Navázání spolupráce

Pokud se domluvíme na spolupráci, připravíme vám cenovou nabídku na míru a vzájemně podepíšeme smlouvu.

03. Předsvatební organizace

Vybereme ideální místo konání svatby, vyřešíme průběh svatebního obřadu, zajistíme hudbu, květinovou výzdobu, dekorace, osvětlení, fotografa, kameramany, postaráme se o zajištění zábavy, připravíme vám návrh svatebních oznámení a tiskovin, ochutnávku jídel i svatebního dortu, pro hosty připravíme výslužky a zajistíme ubytování, případně cokoliv dalšího, na co si jen vzpomenete.

04. Koordinace svatebního dne

Od začátku vašeho dne „D“ vám budeme k dispozici a postaráme se nejen o vás, ale i o vaše hosty. Celou svatbu budeme moderovat a vás tímto dnem provázet, abyste vždy věděli, co se bude dít a celý svatební den budeme organizovat tak, aby vše bylo jednoduše perfektní a zároveň pohodové a příjemné.

05. Posvatební koordinace

Uklidíme svatební výzdobu, postaráme se o vrácení všech zápůjček, vypořádáme se s dodavateli a pro váš připravíme posvatebního průvodce, abyste měli přehled o tom, co je ještě třeba zajistit po administrativní stránce.

Ceník našich služeb naleznete ZDE.