Rozlučky se svobodou

Není žádným tajemstvím, že rozlučka se svobodou a celé její plánování je zpravidla v rukou svědkyně, případně některé z družiček. Pokud jste to právě vy, kdo má rozlučku se svobodou naplánovat, ale nevíte si úplně rady nebo nejste zrovna organizační typ, není od věci si k sobě přizvat pomocnou ruku. Každá přeci chceme, aby nevěsta měla na co vzpomínat!
Pomůžeme vám zorganizovat tu nejlepší rozlučku se svobodou přesně podle vašich představ. Splníme každé nevěstino přání a pokud se do toho pustíme společně, věřte, že to bude nejen pro nevěstu, ale i pro vás skvělý zážitek plný zábavy a překvapení.

Jak plánování s námi probíhá?

01. Výběr lokality a termínu

Nejprve si vyberete termín a lokalitu, kde byste chtěli rozlučku se svobodou naplánovat. V dané lokalitě vám vybereme ty nejlepší místa, kde by se rozlučka mohla uskutečnit a na vás už bude jen výběr toho nejlepšího!

02. Sestavení rozlučkového programu

Dle vámi zadaného harmonogramu připravíme rozlučkový program, abyste využili každou minutu naplno. Chcete pořádnou party, která skončí až nad ránem, večírek ve stylu Velkého Gatsbyho nebo raději poklidnou oslavu v kruhu těch nejbližších? Vše je jenom na vás, my se postaráme o to, aby celá rozlučka proběhla podle vašich představ.

03. Rozlučkové aktivity

Sestavíme pro vás seznam možných aktivit, aby bylo po celý den či noc o zábavu postaráno. Nabídneme vám možnost zpestřit si rozlučkový den různými denními, nočními, sexy či oddechovými aktivitami, díky kterým se nudit rozhodně nebudete.

Ceník našich služeb naleznete ZDE.