Organizace svateb

Od chvíle, kdy se zasnoubíte, začínáte v hlavě plánovat nejdůležitější den svého života – SVATBU. Chcete, aby byla krásná, výjimečná, smysluplná… a ještě mnohem víc. Plánování svatby však může být náročné a stresující. My jsme odhodlané poskytnout vám zážitek ze svatebního dne, který bude zcela jedinečný. Ať už se jedná o nalezení správného místa konání svatby nebo řešení různých logistických problémů či čehokoli jiného, co se svatbou souvisí, pomáháme se vším, co patří k zajištění dokonalého svatebního zážitku.

Společně vše promyslíme do nejmenšího detailu, postaráme se o veškeré dodavatele, sestavíme harmonogram, připravíme zábavu, zajistíme catering i případné ubytování pro hosty a po celou dobu vám budeme plně k dispozici, abychom vás zbavili stresu a umožnili vám naplno prožít ten velkolepý den.

 

Co vše tedy organizace svatby zahrnuje?

01. Úvodní konzultace

Na úvodní konzultaci se navzájem poznáme a vy nám přiblížíte vaše představy a přání, abychom si mohly udělat jasnou představu o tom, jakým směrem se při plánování ubírat. Tato konzultace je pro vás zcela zdarma.

02. Navázání spolupráce

Pokud se domluvíme na spolupráci, připravíme vám cenovou nabídku na míru a vzájemně podepíšeme smlouvu.

03. Předsvatební organizace

Vybereme ideální místo konání svatby, vyřešíme průběh svatebního obřadu, zajistíme hudbu, květinovou výzdobu, dekorace, osvětlení, fotografa, kameramany, postaráme se o zajištění zábavy, připravíme vám návrh svatebních oznámení a tiskovin, ochutnávku jídel i svatebního dortu, pro hosty připravíme výslužky a zajistíme ubytování, případně cokoliv dalšího, na co si jen vzpomenete.

04. Koordinace svatebního dne

Od začátku vašeho dne „D“ vám budeme k dispozici a postaráme se nejen o vás, ale i o vaše hosty. Celou svatbu budeme moderovat a vás tímto dnem provázet, abyste vždy věděli, co se bude dít a celý svatební den budeme organizovat tak, aby vše bylo jednoduše perfektní a zároveň pohodové a příjemné.

05. Posvatební koordinace

Uklidíme svatební výzdobu, postaráme se o vrácení všech zápůjček, vypořádáme se s dodavateli a pro váš připravíme posvatebního průvodce, abyste měli přehled o tom, co je ještě třeba zajistit po administrativní stránce.

Ceník našich služeb naleznete ZDE.