O nás

Perfect Weddings, to je svatební agentura, kterou spolu založily Anička a Klára, aby vám pomohly splnit vaše největší svatební sny a zorganizovaly pro vás svatební den, který ve vás zanechá dojem na celý život.

Našim posláním a cílem je poskytnout vám komplexní služby v oblasti koordinace vašeho svatebního dne a všeho, co s tímto významným dnem souvisí, zbavit vás stresu, a udělat z vašeho svatebního dne životní zážitek nejen pro vás, ale i pro vaše hosty.

Anička

Sama jsem si dokázala naplánovat svatební den, který bude navždy patřit k těm nejcennějším dnům mého života. Ten nepopsatelný pocit, který jsem v ten den zažila, je pocit, který chci dopřát i všem svým klientům. Postarám se tedy o to, aby se svatební den stal zážitkem, který vám jednoduše vyrazí dech.

Klárka

Při organizování svateb využívám své pozitivity a vášně pro spojování lidí a kombinuji ji se svou vřelostí a kreativitou. Vím, že koordinace svateb není jen o samotném plánování, ale že je také plná emocí. Proto je třeba naslouchat a věnovat náležitou pozornost každému detailu. Jsem si jistá, že společnými silami dokážeme splnit i ten nejšílenější svatební sen.

Místo, kde se vaše svatební sny stávají realitou. Postaráme se o to, aby váš svatební den byl zcela nezapomenutelný a vy si každý okamžik užili naplno a bez starostí.

Menu

Kontakt

A&K Events s.r.o.
Modletická 1390/1
Praha 4, 149 00

+420 723 545 743