Co vše by mělo obsahovat vaše svatební oznámení?

Vaše svatební oznámení je první krokem a především „náhledem“ na vaší svatbu. Nejenže se díky jeho vzhledu budou mít hosté na co těšit, ale také jim krásným a zároveň efektivním způsobem poskytne všechny potřebné informace o vašem velkém dni. Co tedy musíte zahrnout do sady svatebních oznámení? A na co byste nikdy neměli zapomenout? Níže vás provedeme všemi základními informacemi!

POZVÁNKA

Může se to zdát zcela očividné, ale nemůžeme mluvit o tom, co má obsahovat svatební oznámení, aniž bychom se zmínili o jeho hlavní hvězdě – O pozvánce! Bez ohledu na to, jaké další doplňující tiskoviny si vyberete, bude pozvánka tím, co vaší svatbu náležitě uvede a představí.

Netřeba připomínat, že design, který nejen pro pozvánku, ale pro svatební oznámení jako celek zvolíte, hostům představí, v jakém stylu bude vaše svatba koncipována, a proto je třeba si dát na výběru opravdu záležet. V naší svatební agentuře disponujeme hned několika grafiky, kteří vám velice rádi s výběrem a návrhem designu svatebního oznámení pomohou.

A co by tedy měla pozvánka všechno obsahovat?

  • Jméno ženicha a nevěsty
  • Datum a čas konání svatby
  • Uvítací větu
  • Místo konání svatby
  • Místo konání obřadu, pokud se koná jinde než samotná hostina a oslava
  • Dress code – pokud ho neuvedete na samostatné kartičce

Jakmile dáte dohromady přední stranu pozvánky, můžete zadní stranu nechat prázdnou, nebo si ji můžete upravit podle vlastních představ, například uvést itinerář svatby, zásnubní fotografie nebo dokonce příběh o tom, jak jste se seznámili. Pokud budete k vaší svatbě připravovat webové stránky, i ty by měly být uvedeny na zadní straně pozvánky. POZOR! Webové stránky by nikdy neměly být umístěny na přední straně pozvánky.

A NA CO DALŠÍHO NEZAPOMENOUT?

 Hned po pozvánce bychom věnovali velkou pozornost obálce, ve které budete svatební oznámení hostům předávat. Přeci jen je první dojem důležitý, a je to také jeden z nejjednodušších způsobů, jak na hosty zapůsobit už při prvním okamžiku. Pokud vám to tedy rozpočet dovolí, zapojte i zde trochu svého kreativního ducha a vybírejte z obálek s barevnějším nádechem, z přírodního papíru nebo dokonce označené vlastní pečetí! Fantazii se meze nekladou.

Jakmile budete mít pozvánku i s obálkou vyřešené, můžete k sadě svatebních oznámení přidat další karty s přílohami, které budete potřebovat. Velice populární jsou nyní například RVSP kartičky nebo samostatná kartička s informací o požadovaném dress codu či svatebních darech.

Místo, kde se vaše svatební sny stávají realitou. Postaráme se o to, aby váš svatební den byl zcela nezapomenutelný a vy si každý okamžik užili naplno a bez starostí.

Menu

Kontakt

A&K Events s.r.o.
Modletická 1390/1
Praha 4, 149 00

+420 723 545 743