Svatební výzdoba

Nezáleží na tom, jestli máte jasnou představu o tom, jak by vaše svatební místo mělo vypadat, nebo jen mlhavě přemýšlíte nad tím, jaké dekorace by se vám líbily. Důležitý je nápad a vize, kterou v hlavě máte, a kterou vám pomůžeme proměnit v realitu. Vše promyslíme do nejmenšího detailu, abyste se v místě konání vaší svatby cítili příjemně a zcela výjimečně.
Každá svatba je jedinečná, a tak přistupujeme i k její dekoraci. Při jejím plánování tak do výzdoby promítneme nejen vaši vizi, ale i vaši osobnost.

Jak realizace svatební dekorace probíhá?

Na úvodní konzultaci nám přiblížíte vaše představy a přání, abychom si mohly udělat jasnou představu o tom, jakým směrem se ubírat a v jakém stylu budeme dekorace plánovat. Pokud máte již vybrané místo konání, určitě se vydáme na místo podívat.

Na základě výše zmíněných informací pro vás sestavíme několik možností a návrhů, jak by nejen dekorace svatební tabule, ale celého svatebního místa mohla vypadat. Z těchto návrhů si vyberete svého favorita, a pak už budeme společně pouze ladit detaily.

Dorazíme na místo konání a vše vyzdobíme a připravíme dle předem schváleného návrhu. Každá dekorace bude mít své jasné místo, a vy tak nemusíte mít obavy, že by vám někde něco chybělo. Postaráme se o vše, od květin až do poslední svíčky, aby místo, kde se váš velký den „D“ uskuteční, vytvářelo příjemnou atmosféru a okouzlilo nejen vás, ale i všechny vaše hosty.

Ceník našich služeb naleznete ZDE.