Svatební výzdoba

Nezáleží na tom, jestli máte jasnou představu o tom, jak by vaše svatební místo mělo vypadat, nebo jen mlhavě přemýšlíte nad tím, jaké dekorace by se vám líbily. Důležitý je nápad a vize, kterou v hlavě máte, a kterou vám pomůžeme proměnit v realitu. Vše promyslíme do nejmenšího detailu, abyste se v místě konání vaší svatby cítili příjemně a zcela výjimečně.
Každá svatba je jedinečná, a tak přistupujeme i k její dekoraci. Při jejím plánování tak do výzdoby promítneme nejen vaši vizi, ale i vaši osobnost.

Jak realizace svatební dekorace probíhá?

01. Úvodní konzultace

Na úvodní konzultaci nám přiblížíte vaše představy a přání, abychom si mohly udělat jasnou představu o tom, jakým směrem se ubírat a v jakém stylu budeme dekorace plánovat. Pokud máte již vybrané místo konání, určitě se vydáme na místo podívat.

02. Sestavení návrhu dekorací

Na základě výše zmíněných informací pro vás sestavíme několik možností a návrhů, jak by nejen dekorace svatební tabule, ale celého svatebního místa mohla vypadat. Z těchto návrhů si vyberete svého favorita, a pak už budeme společně pouze ladit detaily.

03. Realizace dekorace

Dorazíme na místo konání a vše vyzdobíme a připravíme dle předem schváleného návrhu. Každá dekorace bude mít své jasné místo, a vy tak nemusíte mít obavy, že by vám někde něco chybělo. Postaráme se o vše, od květin až do poslední svíčky, aby místo, kde se váš velký den „D“ uskuteční, vytvářelo příjemnou atmosféru a okouzlilo nejen vás, ale i všechny vaše hosty.

Ceník našich služeb naleznete ZDE.